studio

Nazywam się Agnieszka Bernas. W 2018 roku otworzyłam studio nośne. Wszystkie moje doświadczenia edukacyjne, zawodowe i życiowe uczyniły ze mnie projektantkę. Każde wynudzone zajęcia, ekscytacja projektem, człowiekiem, nieprzespana noc, frustracja, radość, sukces i porażka budowały moje postrzeganie i oczekiwania wobec życia, również zawodowego. Jestem architektem wnętrz, graficzką i menedżerką. Kobietą, matką, dorosłym człowiekiem, który wbrew pozorom trochę wciąż został dzieckiem. Znam wiele perspektyw, możliwości, jestem wielowątkowa i, co czasem bywa przekleństwem, dążąca do perfekcji. Wiele ścieżek, którymi dotąd szłam przekierowałam ostatecznie na studio nośne.

Nośne – bo nosi tematy dla Ciebie ważne, bo projektuję plecaki, które noszą Twoje sprawy i meble, które noszą Twoje ciało. Staram się też, aby moje projekty były nośne:) To polskie studio, w którym kreseczka nad „s” jest atutem, w którym liczy się detal, prostota i jakość procesu. Chociaż bardzo dobrze umiem dzielić uwagę, nie lubię i nie chcę tego robić, dlatego stawiam na staromodną dogłębną pracę i zajmowanie się tematami z sercem. Mam misję dać Ci powód do szacunku rzemiosła i autorstwa. Chcę też wychwalać folklor i naturę. Być dowodem na całościowe zajmowanie się tematami. Bez etykietki zajmowanego stanowiska.

Życie jest złożone, każdy więc projekt trzeba traktować z odpowiednią wielowątkowością. Gdy potrzebuję wsparcia, współpracuję z innymi specjalistami. Pracuję jednak tylko z ludźmi podzielającymi moje standardy.