studio

Nazywam się Agnieszka Bernas. W 2018 roku otworzyłam studio nośne. Doprowadziły mnie do tego wszystkie moje doświadczenia edukacyjne, zawodowe i życiowe. Jestem architektem wnętrz, graficzką i menedżerką. Kobietą, matką, dorosłym człowiekiem, który wbrew pozorom trochę wciąż został dzieckiem. Znam wiele perspektyw, możliwości, jestem wielowątkowa i, co czasem bywa przekleństwem, dążąca do perfekcji.

Nośne – bo nosi tematy dla Ciebie ważne, bo projektuję plecaki, które noszą Twoje sprawy i meble, które noszą Twoje ciało. Staram się też, aby moje projekty były nośne:) To polskie studio, w którym kreseczka nad „s” jest atutem, w którym liczy się detal, prostota i jakość procesu. Chociaż bardzo dobrze umiem dzielić uwagę, nie lubię i nie chcę tego robić, dlatego stawiam na staromodną dogłębną pracę i zajmowanie się tematami z sercem. Mam misję dać Ci powód do szacunku rzemiosła i autorstwa. Chcę też wychwalać folklor i naturę. Być dowodem na całościowe zajmowanie się tematami. Bez etykietki zajmowanego stanowiska.

Życie jest złożone, każdy więc projekt trzeba traktować z odpowiednią wielowątkowością. Gdy potrzebuję wsparcia, współpracuję z innymi specjalistami. Pracuję jednak tylko z ludźmi podzielającymi moje standardy.