Opinie

Współpraca z panią Agnieszką Bernas  w ramach realizacji projektu ” Interakcje….” zaowocowała powstaniem cyklu oryginalnych projektów graficznych, ilustrujących trudne zagadnienie, jakim są interakcje leków. Opracowane przez nią broszury, plakaty oraz ulotki charakteryzuje niebanalny, przyciągający uwagę i oko styl, a układ tekstu jest klarowny i przyjazny dla czytelnika. Pani Agnieszka jest osobą szybko wykonującą powierzone zadania, otwartą na współpracę i bardzo kreatywną. Gorąco polecam panią Agnieszkę Bernas i jej studio nośne.

Paweł Paśko Koordynator projektu badawczego, Collegium Medicum UJ

„Kancelaria Prezydenta Miasta Krakowa z powodzeniem współpracowała z firmą studio nośne Agnieszka Bernas, której usługi okazały się nadzwyczaj trafnym wyborem przy opracowaniu graficznym i pracach projektowych w ramach miejskich inicjatyw z okazji XXX rocznicy odrodzenia krakowskiego samorządu. Zaangażowanie i kreatywność pozwoliły na kompleksowe opracowanie publikacji Symbole i insygnia Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa od średniowiecza po współczesność (wydanej w ramach cyklu Poczet krakowski) oraz wystawy plenerowej Co to? Co to? Wybrane symbole Krakowa. Studio nośne Agnieszka Bemas zachowuje najwyższy standard pracy i profesjonalnie wywiązuje się ze zleconych projektów. Dzięki intermedialnym kompetencjom oraz biegłości merytorycznej w dziedzinach wzornictwa i liternictwa potrafi połączyć historyczny charakter projektu z innowacyjnymi rozwiązaniami graficznymi. Studio nośne Agnieszka Bernas wyróżnia bogate doświadczenie w dziedzinie designu. Przywiązanie do rzemieślniczej dbałości o detal wiąże ze znajomością najnowszych trendów i nowoczesnym warsztatem. Wysoka jakość wykonania przy równoczesnej szybkości realizacji gwarantują satysfakcjonującą współpracę.”

Anna Frankiewicz Dyrektor kancelarii, Urząd Miasta Krakowa, Kancelaria Prezydenta

„Dla p. Agnieszki nie ma rzeczy niemożliwych – potrafi przełożyć siedzące w głowie pomysły na atrakcyjne wizualnie konkretne propozycje. Fundacja generAACja współpracowała ze studiem nośnym przy projekcie broszury. Zgłosiłyśmy się do studia z pierwszym pomysłem, ale to p. Agnieszka przeprowadziła nas krok po kroku przez proces tworzenia. Patrzy na projekt całościowo – broszura jest dzięki temu spójna. Czuje się, że zależy jej, aby klient był w 100% zadowolony z efektów. Współpraca ze studiem nośnym była dla nas dużą przyjemnością.”

Paulina Rutka Prezeska, Fundacja "generAACja"

„Współpraca z p. Agnieszką Bernas to była dla mnie przygoda. Pełen profesjonalizm i konkret połączony z wrażliwością artysty. Od pierwszej rozmowy czułam się bezpiecznie. Miałam obawy czy sprostam wyzwaniu szczegółowego wywiadu. Tymczasem rozmowa upłynęła w miłej atmosferze i zaowocowała w bardzo krótkim czasie jasnymi i konkretnymi informacjami co do wyceny i czasu realizacji projektu. Pani Agnieszka zgodnie z umową przedstawiła mi trzy propozycje. Wybrane przeze mnie logo zostało dopracowane i moim zdaniem jest genialne. Gorąco polecam współpracę z p. Agnieszką Bernas to profesjonalistka w każdym calu i wyjątkowa kobieta. Jako klient czułam się zaopiekowana, wyedukowana i wyposażona w usługę na najwyższym poziomie. Gorąco polecam.”

Katarzyna Gubernat Dyrektor, Społeczne Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Krakowie

„Pragnę gorąco zarekomendować usługi pani Agnieszki Bernas. Jestem pod wrażeniem zarówno wspólnej pracy nad koncepcją nazwy i znaku centrum językowego Clave, adekwatności i szczegółowości pytań prowadzących do zatwierdzonej przeze mnie wersji, jak i rzetelności, terminowości oraz jakości wykonania uzgodnionych materiałów. Jestem bardzo zadowolona z końcowego efektu: nazwy i elastycznego logotypu, który może być dowolnie konfigurowany i posłużyć do niemal nieograniczonej wyobraźnią zabawy. Natomiast kolorowanka zaprojektowana przez panią Agnieszkę Bernas jest do dzisiaj hitem wśród naszych najmłodszych uczniów.”

Małgorzata Markiel Właścicielka, Clave

„Współpraca z p. Agnieszką Bernas była bardzo profesjonalna i konkretna. Od początku współpracy czułam się zaopiekowana i otrzymałam jasne i konkretne informacje dotyczące wyceny, czasu pracy i terminu dostarczenia logo. Współpraca rozpoczęła się od szczegółowego wywiadu, rozmowy na temat moich preferencji loga oraz zainteresowań zawodowych, profesjonalnych, grupy klientek. Pani Agnieszka zgodnie z umową przedstawiła mi 3 wzory, z których wybrałam 1 – aktualny. Wzór został udoskonalony i zmieniony według moich potrzeb po konsultacji z p. Agnieszką. Konsultacje były zawsze w wygodnym dla mnie terminie, krótkie i rzeczowe. Czułam, że mój czas jest dobrze wykorzystany. Bardzo polecam współpracę z p. Agnieszką Bernas ponieważ zapewnia profesjonalny i holistyczny serwis, dba o czas klienta, i wywiązuje się z terminów. Jej usługi są na bardzo wysokim poziomie.”

Anna Kotlińska Właścicielka, Klinika Laktacyjna

„Przygotowanie spójnej wizji projektu Strated tworzonego przez naukowców było niezwykle trudnym przedsięwzięciem, w którym znaczny udział miała Pani Agnieszka Bernas. Nasze doświadczenie, wiedzę i wartości przełożyła na obraz w postaci czytelnej i kompleksowej księgi znaku odpowiadającej naszym bardzo różnym i wygórowanym oczekiwaniom. Współpraca była inspirująca i profesjonalna. Polecamy studio nośne wszystkim poszukującym terminowych, oryginalnych i kreatywnych rozwiązań.”

dr inż. hab. Justyna Bugaj Członek Zarządu, JUMARA

„Pani Agnieszka Bernas współpracowała ze Stowarzyszeniem Artystycznym PianoClassic przy opracowaniu szaty graficznej projektu realizowanego z Fundacją PZU – Muzyka polska dla dzieci w dźwiękach klarnetu i fortepianu. Współpraca z panią Agnieszką przebiegała w sposób niezwykle kreatywny, jest osobą bardzo sumienną, dokładną, szybko wykonującą powierzone zadania. Praca zaowocowała powstaniem pięknych i oryginalnych projektów graficznych wyróżniających się na tle innych. Rekomendujemy pracę z panią Agnieszką Bernas.”

Anna Miernik-Sobula v-ce Prezes Zarządu, Stowarzyszenie Artystyczne PianoClassic

„Usługi na najwyższym poziomie. Szereg nowoczesnych rozwiązań. Wykonane terminowo i rzetelnie. Gorąco polecamy panią Agnieszkę Bernas i studio nośne.”

Sylwia Bieniek Właścicielka, Salon de Paris

„Pracowałyśmy wspólnie nad projektem „Nad nami orzeł biały” – niesamowitym i ogromnym przedsięwzięciem! Przygotowanie oprawy graficznej – skład, forma i ogólny ostateczny produkt w postaci książeczki z tekstami, nutami, zdjęciami, konspektami lekcji i komentarzami przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkim życzę tak owocnej pracy w tak sympatycznej i twórczej atmosferze, a pozytywny perfekcjonizm i pomysłowość w połączeniu z profesjonalizmem i dokładnością p. Agnieszki Bernas – to przepis na fantastyczne dzieła! Serdecznie polecam.”

Ilona Tomera-Chmiel Prezes Zarządu, Krakowska Fundacja Sztuki