korepetycje z matematyki w Krakowie

Cześć. Nazywam się Agnieszka Bernas i pomagam w nauce matematyki na poziomie szkoły średniej. Więcej o mnie na dole strony, teraz przejdźmy do konkretów.

jak to działa?

Zobacz niżej czego się możesz spodziewać, żebyś się nie stresował(a) perspektywą naszych spotkań, wystarczy Ci nerwów w szkole.

pierwsza lekcja

Pierwsze spotkanie jest nieodpłatne i nie zobowiązuje Cię do dalszej wspólnej pracy. Na nim ustalimy jak wygląda Twoja sytuacja, poznamy się i będziemy wiedzieć czy nadajemy na tych samych falach.

czas i terminy spotkań

Lekcje trwają 1,5 godziny i odbywają się od poniedziałku do piątku (w godzinach 15:00-16:30, 17:30-19:00) i w soboty (10:00-11:30, 12:30-14:00, 15:00-16:30). W niedzielę odpoczywamy:).

lekcje stacjonarne w Krakowie

Spotykamy się na terenie Krakowa. Nie udzielam korepetycji online, jestem zwolenniczką spotkań na żywo. Możemy się spotykać u mnie (Prokocim) lub u Ciebie.

styl pracy i materiały

W czasie lekcji korzystamy z Twoich podręczników, zbiorów zadań i notatek. Po każdej lekcji otrzymasz ode mnie kilka przykładów dla utrwalenia materiału. Od czasu do czasu sprawdzamy na naszych spotkaniach z czym masz wciąż problem i naprawiamy to.

cena lekcji i sposób płatności

Godzina lekcji kosztuje 100 zł, a więc 1,5-godzinne spotkanie 150 zł, płatne blikiem, gotówką lub co miesiąc na podstawie faktury. Zyskasz 10% rabatu za więcej niż jedno spotkanie tygodniowo, z kodem rabatowym lub gdy zacznie u mnie naukę osoba, której mnie polecisz.

będzie dobrze:)

Nie martw się dłużej. Nawet jeśli nie lubisz matematyki lub Cię ona przeraża, wszystko jest dla ludzi. Prawda jest taka, że matematyki nie unikniesz, trzeba się więc z nią jakoś poukładać. I ja Ci w tym pomogę.

napisz do mnie

Wypełnij poniższy formularz, żeby się umówić na pierwsze spotkanie.

o mnie

Ukończyłam II LO w Krakowie, zdałam rozszerzoną maturę z matematyki i otrzymałam indeks na Akademię Górniczo-Hutniczą. Zajęłam I miejsce w ogólnopolskim konkursie na najlepszą pracę magisterską z użyciem narzędzi statystycznych, przyznaną przez Polskie Towarzystwo Statystyczne. Przez 10 lat pracowałam na Uniwersytecie Jagiellońskim jako statystyk. W czasie studiów udzielałam korepetycji z matematyki, skutecznie przygotowując do matury uczniów najlepszych krakowskich liceów z dużymi problemami w szkole z tego przedmiotu. Mam 43 lata, jestem mamą dwóch nastolatek, nie jestem więc z kosmosu:). Wiem, że dobrze tłumaczę i że współpraca ze mną jest skuteczna i komfortowa.