fbpx

warsztaty kaligraficzne

hej! – lipcowe warsztaty kaligraficzne dla dzieci

Twoje dziecko lubi się uczyć nowych rzeczy? Potrzebuje wyciszenia? Chciałoby poznać nowych ludzi? Jeśli tak, warsztaty kaligraficzne „hej!” są dla niego idealnym wakacyjnym zajęciem. Pewnie nie cały letni czas wypełnią Wam podróże, można więc – poza relaksem w domu i zabawami w mieście – odetchnąć i skupić się w spokojnym miejscu, rozwijając wachlarz swoich umiejętności. Raz w tygodniu, przez dwie godziny – tyle potrzebujecie czasu. Zajęcia prowadzone są przez cały lipiec. Podczas kursu Twoje dziecko opanuje dwa kroje pisma, stworzy pracę na zakończenie warsztatów, otrzyma dyplom i zdobędzie ciekawe doświadczenie. Może, tak jak Agata – którą niedawno skończyłam uczyć – weźmie z sukcesem udział w konkursie kaligraficznym? A może po prostu lepiej pozna siebie, dzięki czemu łatwiej będzie Wam ocenić, co jest dla niego dobre i czym chciałoby się zajmować? Wszyscy chcemy być szczęśliwi, warto więc wiedzieć, co się lubi. Cześć. Nazywam się Agnieszka Bernas i od 2018 roku prowadzę studio nośne, w którym zajmuję się projektowaniem graficznym. Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych, ukończyłam architekturę wnętrz i grafikę. Moją pasją jest piękne pisanie. Przez wiele lat uczyłam matematyki, mam dwie córki, wiem więc jak rozmawiać z młodszymi ode mnie:). Gwarantuję, że Twoje dziecko będzie się czuło komfortowo na zajęciach, które prowadzę. Zobacz niżej na czym one polegają i poznaj informacje organizacyjne. *(moje doświadczenie i wykształcenie poznasz w cv, dostępnym w górnym menu)

jak wyglądają zajęcia?

Hej! to praktyczne warsztaty kaligraficzne, przeznaczone dla dzieci w wieku szkolnym (7+). Nie trzeba się do nich w żaden sposób nadawać ani przygotowywać. Nie ma obowiązkowych prac domowych, choć samodzielne ćwiczenie i rozwijanie pracy w domu pozwala na lepsze wykorzystanie wspólnego czasu. Na zajęciach panuje komfortowa atmosfera, uczestnicy sami decydują o czym będzie efekt ich pracy. Ja uczę podstaw, koryguję jeśli jest taka potrzeba, podpowiadam rozwiązania, ale praca na zakończenie warsztatów jest efektem zainteresowania i kreatywności wyłącznie Twojego dziecka. Prezentuję kilka krojów pisma, jeden jest podstawowy a drugi, wiodący Twoje dziecko wybiera samodzielnie. Razem ustalamy cel warsztatów – to mogą być kartki urodzinowe, ręcznie wykonany post do mediów społecznościowych, cokolwiek co sprawi przyjemność Twojemu dziecku podczas nauki nowych umiejętności. W czasie warsztatów dopracowujemy jego pomysł. Jeśli spodoba mu się ta przygoda, zaproszę Was na kolejne.

ważne informacje

czas i terminy spotkań

Zajęcia trwają od godziny 10 do 12 (2 godziny zegarowe). Odbywają się w trzech grupach – poniedziałkowej, wtorkowej i środowej i trwają cały lipiec. Ponieważ jest 5 poniedziałków, 5 wtorków i 5 śród w tym miesiącu, zapis do jednej z tych grup oznacza łącznie 10 godzin wspólnego pisania. W formularzu niżej możesz wybrać, która grupa odpowiada Tobie i Twojemu dziecku.

kameralna pracownia w Krakowie

Warsztaty odbywają się w Sztuka Room, pracowni przy ul. Krowoderskiej 48 w Krakowie (ścisłe centrum Krakowa). To miejsce połączone z kawiarnią Sztuka Room Cafe, możesz więc w niej czekać na koniec zajęć, jeśli masz ochotę być blisko. Sztuka Room to dobrze oświetlona, przyjemna salka, wyposażona w duży stół, na którym swobodnie rozłożymy swoje materiały i będziemy razem tworzyć ładne rzeczy.

materiały do pracy

Podczas zajęć korzystamy z piór maczanych (stalówka+obsadka), atramentów i notesów. Atramenty można przynieść własne, ja również udostępniam szeroką paletę swoich. Każdy uczestnik warsztatów powinien mieć swoje pióro i 4 szerokości stalówki oraz notes. W odpowiedzi na zapis na warsztaty udostępniam listę niezbędnych narzędzi do samodzielnego zakupu, można również nabyć u mnie pakiet startowy.

cena warsztatów i sposób płatności

Godzina zajęć kosztuje 50 zł, a więc cały kurs 500 zł. Gdyby Twoje dziecko chciało chodzić na zajęcia w ramach dwóch grup (2 dni w tygodniu), zyskujesz rabat 10%, a gdy we wszystkich trzech (3 dni w tygodniu) – 20%. Ceny są widoczne w poniższym formularzu zapisu. Płatność 100% kwoty przed rozpoczęciem warsztatów – poczytaj zapisy regulaminu. Wystawiam fakturę VAT.

zapisz dziecko na warsztaty (do 26 czerwca)

Wypełnij poniższy formularz, żeby zapisać swoje dziecko na lipcowe warsztaty. Zapisy na warsztaty trwają do 26 czerwca. Zdecydujcie o terminie i potrzebie zakupu pakietu startowego. W odpowiedzi na zapis, po upewnieniu się, że w grupie są jeszcze wolne miejsca, prześlę potwierdzenie ze wszystkimi niezbędnymi informacjami, w tym dane do płatności. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wpłata 100% kwoty na konto studia w terminie do 28 czerwca.